Poll

What kind of menu graphics/design you want to see?

light-flat (Like metro/iOS7; clear, fresh and simple)
dark-flat (Like metro/iOS7; clear and simple)
modern looking (something "glass" styled, futuristic, "technologic" etc.)
Improved "Standard DP2"
Standard DP2
Improved PCDPmod v1.1 style
Other... (say (post) what do you want)

Author Topic: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION  (Read 2803 times)

Bono

  • VM-68
  • Posts: 193
PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« on: June 21, 2013, 04:34:01 PM »
Hello, I need your votes to know what do you want see in next PCDPmod!

-------------------------------
REMEMBER: Voting asks about the graphics/design of the menus and not the graphics in the game like textures/3Dmodels etc.
-------------------------------

* light-flat and dark-flat votes sums up. (adds up?)

Sorry for my English.


THANKS FOR YOUR VOTES
« Last Edit: June 27, 2013, 12:37:33 PM by Bono »

Justinph5

  • Autococker
  • Posts: 1159
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #1 on: June 21, 2013, 06:36:00 PM »
I say more important is to make sure all the menus are in english ;)  v1 has popups that I still don't know what they're trying to say :P

MaTzeMR

  • 68 Carbine
  • Posts: 458
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #2 on: June 22, 2013, 04:10:27 AM »
I say more important is to make sure all the menus are in english ;)  v1 has popups that I still don't know what they're trying to say :P
I agree with you.

mRokita

  • Autococker
  • Posts: 598
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #3 on: June 22, 2013, 05:27:28 AM »
Wygląd:
Moja stronka :) (0p.p.ht)

PCDPadds:
-Dużo parametrów serwera
-Auto-chat admina
-Ustawienia expertów
-serwer testowy

GRA:
-ogólnie dobry wygląd.
-lepsze menu bindów.
-tutoriale (komendy itd.)

Pisz mi na mejla, daj Polską wersję, w przyszłym roku dostanę VPSa do celów naukowych(testuję połączenia sieciowe, tworze gry online multiplayer) i mejsce dla zabawy też się znajdzie. Postawie z 5-6 serwerów :PCDP: ##### [PL] :) .
mail: dp2@0p.p.ht
Do przesłania mogę Ci dać FTP

PS
Nie mogę się doczekać :)

Bono

  • VM-68
  • Posts: 193
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #4 on: June 22, 2013, 06:00:31 AM »
I say more important is to make sure all the menus are in english ;)  v1 has popups that I still don't know what they're trying to say :P

Yeah, I know, but first I need to know what design I will create, and next step is placement of the menu items and the translation.

Wygląd:
Moja stronka :) (0p.p.ht)

PCDPadds:
...
GRA:
...
[...]
PS
Nie mogę się doczekać :)

Wygląd niestety musi być całkowicie inny, nie skorzystam z motywów Twojej strony. Mało czytelna i strasznie męcząca. (Bez obrazy oczywiście!)
Sam się zastanawiam i jestem za tym, aby był wygląd ala' Windows 8, prosty, czytelny, "płaski" i bardzo ładny. (IMO)

Co do PCDPadds, póki nie wykminię jak "złapać" okno konsoli serwera to nie będę go rozwijał - najważniejszy jest sam PCDPmod. Co do gry, niestety modeli 3d, tekstur, skinów itp nie mogę robić bo grozi to banem - jedynie menu i cała jej oprawa. Powracając jeszcze do PCDmod'a, już w głowie mam kilka świetnych nowych funkcji i usprawnień, o których mało kto wie, że nawet można. Szukam jeszcze więcej takich ciekawostek do wykorzystania przeglądając kod źródłowy DP2. Odezwę się z czasem do Ciebie jeżeli chodzi o serwery ;)

mRokita

  • Autococker
  • Posts: 598
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #5 on: June 22, 2013, 08:07:06 AM »

Wygląd niestety musi być całkowicie inny, nie skorzystam z motywów Twojej strony. Mało czytelna i strasznie męcząca. (Bez obrazy oczywiście!)
Sam się zastanawiam i jestem za tym, aby był wygląd ala' Windows 8, prosty, czytelny, "płaski" i bardzo ładny. (IMO)

Co do PCDPadds, póki nie wykminię jak "złapać" okno konsoli serwera to nie będę go rozwijał - najważniejszy jest sam PCDPmod. Co do gry, niestety modeli 3d, tekstur, skinów itp nie mogę robić bo grozi to banem - jedynie menu i cała jej oprawa. Powracając jeszcze do PCDmod'a, już w głowie mam kilka świetnych nowych funkcji i usprawnień, o których mało kto wie, że nawet można. Szukam jeszcze więcej takich ciekawostek do wykorzystania przeglądając kod źródłowy DP2. Odezwę się z czasem do Ciebie jeżeli chodzi o serwery ;)

- Tylko prosze nie Windows 8 (może np 95? Te klimaty :)), to nie będzie pasowało do paintballa.
- Co do hostowania, mogę założyć też forum, itd. Z chęcią dam Ci hosting dla strony PCDP (0 reklam, transfer 100GB/ msc).
- Jeśli możesz, proszę przesyłaj mi wersje beta, z chęcią będę testował ;).
- Strasznie dużo roboty masz z tą grafiką :) Ja tam ograniczyłem się do zmieniania języka :D.
- Pisz do mnie, to dam Ci admina na moim servie. W poniedziałek zmieniam hasło.
- Przegląsz kod w sensie c++, czy to co jest w folderze "menus"?
- Proszę dodaj tą możliwość powtarzania czynności admina co jakiś czas (wiadomość x raz na n minut itd)
- Przydały by się jakieś lepsze systemy banowania (to można obejść przez proxy..., ja tam mam system "lagowania" użytkownikowi kompa w swoich programach na wszelki wypadek, ale nwm czy to dobry pomysł do pb2 na servy :( )
- VPS będę miał może od wrzesnia. Ale i tak mam jeden w szkole.

/EDIT
- Bywaj czasem na ircu :)

Bono

  • VM-68
  • Posts: 193
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #6 on: June 22, 2013, 02:07:54 PM »
Poszedł mail do Ciebie. Do do "przeglądania kodu", napisałem wyraźnie "kod źródłowy" a nie "skrypty przetwarzane przez interpreter", jakimi są pliki menu.

mRokita

  • Autococker
  • Posts: 598
Re: PCDPmod v2.0 - DESIGN QUESTION
« Reply #7 on: June 25, 2013, 04:38:22 AM »
Do do "przeglądania kodu", napisałem wyraźnie "kod źródłowy" a nie "skrypty przetwarzane przez interpreter", jakimi są pliki menu.
sorki, nie doczytałem :)
[0P]M1CH43L